Нові паркінги Львова

PDF Друк
Середа, 04 жовтня 2017, 10:31

Багато людей жаліються, що в Львові немає паркінгів, що нема де залишити авто, проте влада потихеньку вирішує це питання та вже створили проект нових майданчиків. Загалом буде п'ять нових майданчиків для паркування у першій зоні паркування, на які буде оголошено конкурс з визначення оператора паркування:

- вул. Стефаника (36 паркувальних місць);
- вул. Євгена Гребінки (18 паркувальних місць);
- вул. Листопадового чину (12 паркувальних місць);
- вул. Підвальна (8 паркувальних місць);
- вул. М. Менцицького (12 паркувальних місць).

Тепер значно побільшає місць, тож можна буде залишити в центрі та інших районах машину. Не всі мають гаражі, тож тримають машини на паркінгах. А також багатьом це потрібно для роботи, для прогулянки містом, адже люди користуються авто, тож потрібно їх деколи залишати. Також один майданчик для туристичного транспорту з'явиться на проспекті Свободи – 50 грн/год. Крім того у вересні почала діяти нова платна парковка біля ринку "Вернісаж". Тож місць стало багато та ще буде поповнюватись, тож можна залишати свої авто. Люди все ще незадоволені, але скоро паркінгів побільшає, та всім вистачить місця. Адже зараз ще тісно на існуючих майданчиках.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Сергій 04.10.2017 11:09
Усім місця точно не вистачить, бо місто обмежене кількістю вулиць, а кількість автолюбителів стрімко зростає. Та й мова тут ідеться про нові платні парковки, які зараз ще безкоштовні. А не про будівництво нових місць паркування, яких дійсно зараз не вистачає.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити