Центр екології в Львові

PDF Друк
Четвер, 05 жовтня 2017, 12:59

У Львові  планують створити центр екології. Тут будуть займатись різними заходами, які створять покращення в екологічній сфері. Можна буде багато чого досягти, щоб екологічний стан покращувався. Про це сьогодні під час сесії Львівської міської ради повідомила депутат міськради Ірина Оршак. Депутати давно думали над цим питанням, проте тепер вони з впевненістю сказали, що планують створити такий центр.

"У Львові дуже багато екологічних проблем, тому я звертаюся із пропозицією створити в структурі Львівської міської ради або на основі відділу екології чи ЛКП Центр екологічної освіти, культури та промоції, який має підвищити рівень самосвідомості мешканців та дбайливе ставлення до природи", – зазначила Ірина Оршак.

Жінка розповідає, що центр зможе зробити багато речей, можна буде навчати дітей та всіх охочих різним справам, що пов’язані з екологією. Також тут будуть проводити різні семінари та фестивалі, культурні заходи, які приваблюватимуть людей, змусять їх звернути увагу на цю важливу тему. Також Оршак попросила міську раду провести якнайшвидше інструктаж серед працівників комунальних підприємств щодо прибирання опалого листя.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити