Будинки в аварійному стані

PDF Друк
П'ятниця, 06 жовтня 2017, 08:00

Багато людей живуть в будинках і квартирах, які от-от будуть в непридатному стані. Член інженерної комісії Львівської міської ради Мирослав Данилків пропонує створити спеціальну комісію, бо якщо нічого не змінювати, то на вирішення проблеми потрібно буде 25 років, хоча не йдеться про космічні суми. Багато будинків мають місця, які небезпечні для життя людей, тому потрібно вирішувати цю проблему, ремонтувати будинки, щоб хоч хтось міг там жити та не переживати за своє життя.

«Ми мали б створити комісію і розглянути це питання, зокрема для тих, хто живе в гостроаварійному стані. Адже певні суми можна щороку з бюджету виділяти й поступово рухатися. Тоді можна було б цю проблему не вирішувати 25 років, а витратити на це 3-4 роки», -- сказав Мирослав Данилків. Він додає, що якщо вирішувати проблему поступово, маленькими кроками, то можна буде й не відчути позбавлення великих сум, а якщо потім потрібно буде ремонтувати всі будинки одразу бо там неможливо буде жити, то це вдарить по бюджету відчутно.

Водночас він вважає, що питання можна було б частково вирішити коштом квартир, які є у комунальній власності. За його словами, на ремонт аварійного житла та переселення мешканців у нові квартири потрібно 48,5 млн грн.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити