Буревій у Львові

PDF Друк
П'ятниця, 06 жовтня 2017, 08:02

На західній Україні вже справжня осінь, дуже холодає та передають різку зміну погоди на ще холоднішу. А цієї ночі на п’ятницю були сильні вітри. Зокрема в Львові це добре відчули, адже там вітер завдав багато збитків. Внаслідок сильних поривів вітру поламалося та попадало багато дерев, обірвані лінії електропередач. Тепер буде багато роботи комунальникам, які тепер вимушені збирати дерева, вивозити їх. Вітер часто завдає шкоди, але цього разу людям більш неприємно, бо обіцяють ще похолодання, а багатьом не хочеться відпускати теплу пору року. Адже ось літо лише недавно закінчилось, була тепла приємна осінь, а тепер починається справжній холод.

"По вулицях Львова і трасах області попадали дерева, також є обірвані кабелі електропостачання. Що це за вітер здійнявся? Було вночі дуже страшно, адже гриміли вікна, вітер був справді сильний, добре, що нічого не впало на нашу машину, яка стояла під вікном, адже я дуже переживав за неї, але відігнати не було куди", – розповідає львів’янин.

Також люди розповідають про поламані дерева та гілки на щонайменше 15 вулицях Львова. Такі ж наслідки негоди спіткали й навколишні населені пункти – Брюховичі, Дубляни, Красне. Також і Чернівці постраждали від сильних вітрів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити