Продав чужий гараж

PDF Друк
Четвер, 12 жовтня 2017, 11:17

Кожен заробляє гроші, як може. Проте останнім часом з'явилось дуже багато шахраїв, які хочуть заробити на чужому. В Дрогобичі зловмисник продав знайомому чужий гараж. Збитки, заподіяні потерпілому, становлять 700 доларів США. Чоловік повірив, що цей гараж належить шахраю, заплатив гроші, отримав ключі, а коли прийшов, то виявилось, що це власність іншої людини, яка й не збиралась продавати гараж.

В Дрогобицький відділ поліції 10 жовтня звернувся 41-річний мешканець райцентру. Заявник повідомив, що у квітні за 700 доларів США придбав у візуально знайомого чоловіка гараж на вулиці Грушевського. А згодом дізнався, що той не належить продавцю. Ще досі працівники поліції наразі встановлюють особу шахрая. Чоловік ніби був візуально знайомим постраждалому, проте хто це, так і не з'ясували. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Поліція попереджає, що потрібно одразу все перевіряти, що купуєте, а тоді лише платити. Тому що зараз дуже багато шахраїв, тих, які продають не своє, або через інтернет присилають порожні коробки під виглядом дорогого товару. Тому будьте уважні та не піддавайтесь обману. Тоді не будете потім страждати без втрачених грошей.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити