Вакансія!

PDF Друк
Понеділок, 16 жовтня 2017, 13:22

Ще 27-го вересня оголосили конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління транспорту ЛМР. Адже потрібно регулярно змінювати людей при владі, проте чомусь поки ніхто не хоче на цю посаду, адже ще немає жодної заявки, а термін подання документів завершується 26-го жовтня. Є певні вимоги до людини, керівник управління повинен мати:

1) повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

2) стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років;

3) післядипломну освіту у галузі знань «Державне управління».

Всі охочі можуть спробувати, проте поки що таких не знайшлось. Документи прийматимуть у всіх, тому випробуйте себе. Проте все вирішуватиме конкурсна комісія. До складу конкурсної комісії входять заступники міського голови, керуючий справами виконкому, директор ЛКП «Інститут міста», представник юридичного департаменту.

Якщо так ніхто й не знайдеться, то конкурс оголосять знову, адже потрібно обрати людину, яка буде займатись цією справою. Це хороша робота, проте відповідальна. Тому якщо ви підходите по критеріях, то можна подати заявку.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити