Проїзні у водія

PDF Друк
Середа, 18 жовтня 2017, 15:15

Громадським транспортом користується переважна більшість людей. Всі вони платять за проїзд досить немалі гроші та хочуть комфорту. Такий намагаються влаштувати в транспорті, проте виходить не завжди. Також багато хто змушений ходити в спеціальні місця, щоб придбати місячний квиток, що не дуже зручно, проте вже від завтра місячні проїзні картки можна буде придбати у водіїв електротранспорту Львова. Про це повідомив на брифінгу директор ЛКП «Львівелектротранс» Михайло Сидорович.

За його словами, у водіїв будуть спеціальні валідатори, щоб зазначити дату придбання картки. Купити місячний проїзний у водія можна буде лише без решти. Тож людям потрібно запастись дрібними грошима та можна буде купити білет, який дозволить місяць їздити.

Нагадаємо, що з 1 жовтня у Львові зросла вартість місячних карток на проїзд у електротранспорті, а також принцип їхньої дії. Відтепер вони діють упродовж 30 днів з дня придбання, а не впродовж календарного місяця. Це дуже зручно, адже можна довше користуватись, бо іноді не встигають придбати саме першого числа. Тому деякий час просто продавлюється. А тепер можна буде все чесно зробити та користуватись повний місяць.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #2 LesSige 30.09.2019 09:23
Orlistat 120 Mg Canadian Farmacie Generic Progesterone Without Dr Approval order cialis online: http://4rxday.com Treating Rabbits With Amoxicillin Receta Comprar Propecia Zithromax 500mg Uk
Цитувати
 
 
0 #1 NNN 18.10.2017 15:47
Тепер треба буде ганятися за картками саме того числа, коли купив попередню. Незручно.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити