Аварії на Львівщині

PDF Друк
Четвер, 19 жовтня 2017, 12:04

У середу, 18 жовтня, на дорогах Львівщини були зафіксовані 53 ДТП. Водії неуважні, часто не дотримуються правил дорожнього руху, тому й відбуваються різні такі аварії, проте найгірше, що страждають й невинні люди, які просто потрапили не в той час не в те місце, тому варто звернути увагу на це та пожаліти тих, хто не хоче потрапляти під колеса. Нерідко винні й пішоходи, адже також люблять перейти в місці. Де це не можна робити, а водії не встигають зреагувати.

В обласному управлінні поліції повідомили сьогодні, 19 жовтня, що вчора на території Львівської області були зафіксовані 53 ДТП, унаслідок яких загинули троє людей і були травмовані восьмеро. Зокрема, у Львові були зареєстровані 36 ДТП, унаслідок яких травмувалися семеро людей.

Як інформував «ЩЛ», смертельні ДТП сталися в середу, 18 жовтня, на дорогах Львівщини. Це свідчить про те, що люди безвідповідально ставляться до того, що роблять. Так, іноді бувають дійсно випадки, коли нічого не можна було вдіяти, проте якби всі дотримувались правил, то нічого б не сталось, тому в будь-якій ситуації є той, хто став причиною трагедії. Поліцейські його визначають та будуть карати, адже потрібно нести відповідальність за свої дії.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити