Побудують будинок проти волі людей

PDF Друк
П'ятниця, 20 жовтня 2017, 15:23

Кожного року роблять якісь будівництва, які принесуть гроші містам та квартири людям. Проте мешканці не завжди задоволені результатом. Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив ТзОВ «Колібрі» на будівництво на вул. Замарстинівській, 162-164 – вул. Міртовій, 7 багатоквартирного житлового будинку, проте мешканці не хочуть, щоб там був будинок. На засідання прийшли мешканці особняків, які розташовані поруч. Втім протестувати почали, коли рішення було уже прийнято. За словами мешканців, забудовник обдурив їх, пообіцявши  спочатку викупити їхні будинки. Люди не хочуть, щоб там була багатоповерхівка, бо це буде некомфортно для всіх, проте вони погодились лише через те, що мовляв викуплять будинки, але оскільки цього не станеться, то всі вже проти.

«Громадських слухань не було. Ми писали звернення і до Чаплінського теж. Там не те що машин не буде де поставити, а пройти не можливо буде, люди будуть дивитись з вікон нам в подвір’я, це неподобство», – заявили обурені мешканці.

Однак їм відповіли, що рішення уже прийнято і порадили опротестовувати будівництво в наступних інстанціях. Сказали, що всі свої незадоволення можуть висловлювати у себе вдома.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити