Питний фонтан у Львові

PDF Друк
Вівторок, 24 жовтня 2017, 13:12

Українці часто жаліються, що питної води ніде немає в місті, а вона часто буває потрібна. Тож вирішили змінити ситуацію, у Львові триває реставрація левів недіючого фонтану «Водолій», що на Коперника. Окрім того цей фонтан можуть «оживити», запустивши туди воду. Лілія Онищенко розповіла, що роботи над «Водолієм» активно ведуться:

«Підрядники працюють на криниці з левами. Там зараз виконуються роботи з підпірної стінки. Потім буде розбиратися цегляна стіна. Леви є в майстерні, їх будуть реставрувати». Це дуже хороша новина, адже багато людей чекали на цей фонтан, тому можна тепер радіти, адже він зовсім скоро з'явиться та люди зможуть пити воду тоді, коли захочеться. За словами Л. Онищенко, раніше планувалось повернути відреставрованих левів на Коперника до кінця 2017 року. Проте роботи затягнулись. Тепер прогнозують завершення робіт на весну. Якраз не буде взимку льоду біля фонтану, а також з потеплінням усім захочеться пити.

Не планували робити там фонтан, проте побачили, що вода підведена, то чому б не відновити цей фонтан. Не обіцяють, що вода буде питною, проте скоріш за все. На це потрібні додаткові кошти, але все ж це варте того, адже люди давно просили.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити