Будинки перейдуть державі

PDF Друк
Середа, 25 жовтня 2017, 12:22

Є на Львівщині містечко, де проживають військові. Там дають квартири тим, хто захищав Батьківщину. Проте тепер об’єкти житлового фонду 53-го військового містечка передадуть у комунальну власність міста Яворова, аби приєднати мешканців до центрального міського водогону. Ці квартири перейдуть в державну власність.

Про передачу у комунальну власність об’єктів житлового фонду та інженерної інфраструктури військового містечка йшлося під час наради в Яворівській міській раді минулого тижня. Зокрема мова йшла про житлові будинки, каналізаційні насосні станції й очисні споруди, мережі водопостачання, трансформаторні підстанції й електричні мережі, газопровід, а також про так звані КЕЧівські будинки й територію, водяні свердловини й насосну станцію, які ще залишаються на балансі Збройних Сил України. Це роблять для покращення життя людей.

За словами міського голови Павла Бакунця, вже найближчим часом на баланс міста перейде 22 будинки військового містечка і комунікації, що означає додаткове навантаження на міський бюджет. Адже зовнішній і внутрішній стан будинків, інженерних мереж залишає бажати кращого. Тож потрібно там все покращувати та ремонтувати, щоб виглядало гарно.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити