Слухання про храм

PDF Друк
Середа, 25 жовтня 2017, 12:24

Українці досить добре відносяться до церков та часто їх відвідують, тому в Львові, на земельній ділянці по вулиці Пасічний, навпроти будинку №169, громада УАПЦ парафії Святої Великомучениці Катерини у Сихівському районі планує збудувати новий храм. Проте потрібно розібратись із землею, щоб все правильно зробити. Згідно з офіційними документами, ділянка, орієнтовною площею 0,1025 га, перебуває у користуванні СП «Вольф» та розташована у межах санітарно-захисних зелених насаджень.

«Оскільки будівництво церкви не заважає майбутній магістралі, питання не потребує винесення на міську комісію з безпеки дорожнього руху», - йдеться у пояснювальній записці. Проте все ж відбудеться слухання 25 жовтня о 18 годині, у великому сесійному залі ЛМР (пл. Ринок,1, каб. 202), там зможуть вирішити всі питання на рахунок цього храму та магістралі.

Додамо, що реєстрація учасників громадського слухання проводиться на підставі паспорту громадянина України. Членам громади, що мають право голосу, під час реєстрації видають мандати для голосування. Тож всі охочі можуть зареєструватись та прийти послухати, що скажуть на рахунок цього храму. Якщо вам не байдуже, то приходьте.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити