Вшановували пам'ять бійцям

PDF Друк
Середа, 01 листопада 2017, 14:50

Є люди, яких потрібно пам’ятати, адже завдяки їм ми маємо життя та спокій. У середу, 1 листопада, у межах відзначення 99-ї річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки, на Личаківському кладовищі вшановували пам’ять Українських Січових Стрільців, вояків УГА, а також військових, які загинули в АТО. Вони зробили багато для простих людей, яких і не знали, тому потрібно завжди пам’ятати та дякувати за це.

Учасники урочистостей поклали квіти до Меморіалу воїнам УГА на Личаківському кладовищі та запалили лампадки на могилі Президента Національної Ради ЗУНР Євгена Петрушевича. Вшанували також новітніх Героїв, які загинули в зоні АТО. Опісля відбулось громадське віче. Люди отримали багато емоцій, які були присутні там, тому якщо відбуваються такі заходи, то не пропускайте, адже це важливо для кожного. Ці люди боролись за рідну землю, на якій зараз знаходиться кожен з нас, тому варто пам’ятати та шанувати, розуміти, за що вони йшли. Це воїни, мужні та хоробрі люди, які допомагають нам і дотепер бути в мирі, жити в спокійній обстановці та радіти життю.

Також буде мистецька частина «Стрілецький співаник» на площі біля Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #2 Virginia 16.11.2017 22:26
Niсely boys,? Mommy lastly mentioned after theyd come up with a ?ot of silly ideas of wh?at Godd did for fun, ?What Godd really lіkes is
when individuals love one another and maintain each other
like wwe do in our family.? That made sense to Lеe and
Larry so Lee h?gged Mommy and Larry hugged daddy t? simply make God haрpy.


Feel free to surf to my weblog :: Jack: http://www.linux.org
Цитувати
 
 
0 #1 Rosie 16.11.2017 03:25
? do know!? Mentioned Larry. ?I guess hhe likes
angels as a resuult of he ?as thеm rоund a??
of the time. Perhaps ?e and the angels play family games
?ike we do sometimes. Maybe they pla? Monopoly.?

Thiss made Mommy snigvger actually hard.

Here is my web blog ... Jac? - Cindi: http://www.linux.ca,
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити