Статки сестри Парасюка

PDF Друк
Четвер, 02 листопада 2017, 17:39

Багато політиків заробляють пристойні суми, проте скільки у них неконтрольованих доходів? В деклараціях вони пишуть, що мають небагато машин та нерухомості, проте насправді вони записують своє майно на всіх родичів. Чоловік сестри народного депутата Володимира Парасюка купив елітну квартиру у центрі Львова. Такі гроші він має не з законних заробітків, певно що. Тому це цікаво. Також сестра нардепа Ірина володіє нерухомістю у м. Краматорськ та будинком в околицях Львова. Така велика кількість нерухомості приваблює всіх людей, проте цікаво, звідки гроші на такі статки.

"Так от, що стосується квартир у Краматорську, які придбала Ірина то це правда, а що стосується будинку її чоловіка, то це не відповідає дійсності, оскільки він не купляв ніякого будинку, а купив всього-на-всього квартиру в новобудові і не під Львовом, а в самому Львові за адресою вул. Івана Величковського, 7, кв. 55. Тепер навіть не знаю, як цим порядним людям дивитись в очі?", – пояснив Крутчак.

Також сестра Парасюка подала в суд на журналіста, який опублікував таку не правдиву інформацію. Тому далі буде видно, як розгорнеться справа. Зовсім скоро вирішать та визначать, чи справді є таке майно та чи правду казав журналіст.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити