Нападу на монастир не було

PDF Друк
Понеділок, 06 листопада 2017, 15:02

Багато людей створюють собі неправдиву інформацію, яка потім псує життя багатьом іншим. Так відбулось і у Львові, де з'явилась новина про те, що напали на монастир. Після новин про нічні облави на молодь у Києві та Львові, в мережі набуває поширення фейкова новина про те, що військовослужбовці здійснили облаву на чоловічий монастир на Львівщині. Хто розповсюдив таку новину – невідомо, проте цього не було.

Новина про нічну облаву на монастир з’явилась на одному з сайтів. В ній йдеться про те, що "в ніч з 5 на 6 листопада група правоохоронців спільно з представниками Жовськівського міжрайонного військового комісаріату провела облаву на Жовківський монастир Пречистого Серця Ісусового УГКЦ, де діє новіціят ченців чину святого Василія Великого (ЧСВВ). Слуги закону намагалися виявити юнаків, які ухиляються від служби в армії". Таке повідомлення поширили й інші сайти, які також вирішили опублікувати сенсаційну новину. Проте ніякого рейду не було. В новинах навіть немає коментарів жодних людей з монастиря.

Згодом виявилось, що це неправда та насильно повістки нікому не вручали. Також священик запевняє, що не варто вірити таким провокаціям.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити