Незаконна заправка виявлена

PDF Друк
Вівторок, 14 листопада 2017, 15:53

Всі люди хочуть мати великі заробітки, проте є обмеження в законі, яких потрібно дотримуватись. Тому важливо знати, що можна робити, а що ні. Проте більшість людей знають та свідомо порушують, як ось люди на Львівщині. У Самборі працівники податкової міліції виявили чергову незареєстровану АЗС. На ній незаконно продавали необліковані паливно-мастильні матеріали, нафтопродукти сумнівного походження без дозвільних документів, повідомляє прес-служба ДФС Львівщини. Цього робити не можна, адже це незаконно, неперевірений товар, який не відповідає стандартам, може бути небезпечним, до того ж податкова інспекція повинна контролювати заробітки, а тут все вирішили зробити тишком, проте так не вдалось.

«Вилучено автозаправний комплекс орієнтовною вартістю 150 тис. грн та дизельне паливо, яке зберігалось в резервуарі об’ємом 10 т, орієнтовною вартістю 250 тис. грн», ? йдеться у повідомленні.

За фактом складено протокол про адміністративне правопорушення, тепер суд буде вирішувати, що далі робити з цими бізнесменами. Їх будуть судити та вони понесуть покарання за свої дії. Тепер поплатяться за те, що обманювали людей та закон.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити