Платна дорога на Львівщині

PDF Друк
Понеділок, 20 листопада 2017, 14:11

Дороги в Україні зараз намагаються ремонтувати, зробили вже досить багато, тому варто сказати, що це хороший крок вперед. Також закінчують ремонт і на трасі Львів-Тернопіль. Це дорога, якою їздить багато людей, всі вони давно чекали комфорту та рівної поверхні. Тож скоро це вже буде, щоправда, тепер доведеться платити за це. За словами Новака, в Укравтодорі розглядають можливість перетворення дороги Львів-Тернопіль у платну автомагістраль. Це дозволить покрити частину витрат на ремонт дороги та зберегти її від пошкоджень. Чиновник, відповідаючи на запитання про плани будівництва концесійних доріг в Україні, зазначив трасу Львів-Тернопіль у переліку.

Дорогу вирішили зробити платною, щоб можна було мати надію, що дорога прослужить довше, ніж всі решту. Водночас відбувається підготовка до запуску будівництва першого платного автобану в Україні "Львів-Біла Церква". В Європі давно багато платних доріг, яким зробили хороший ремонт та люди можуть користуватись, так говорить голова Укравтодору. Також Славомір Новак додав, що для початку будівництва платних доріг в Україні потрібні зміни чинного законодавства. Будівництва концесійних доріг в Україні планується з 2019 року, проте побачимо, як вийде.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #3 Мирослав 20.11.2017 15:42
Цитую bogdan:
Наскільки мені відомо ,що поряд з платною дорогою повинна бути безкоштовна.Чи це не так?

Так це в Європі! Там поряд із старою дорогою будують нову, яку роблять платною. А тут поляк, який втік до нас із Польщі після корупційного скандалу, дуже природньо влився в українське чиновницьке середовище - треба хапнути щось існуюче і заробити на цьому.
Цитувати
 
 
0 #2 bogdan 20.11.2017 14:38
Наскільки мені відомо ,що поряд з платною дорогою повинна бути безкоштовна.Чи це не так?
Цитувати
 
 
0 #1 Богдан 20.11.2017 14:32
У нас в Україні всі дороги платні. Перший раз платимо податком на поливо, другий раз за ремонт авто. Плати багато а дорог і досі немає.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити