Масове зникнення

PDF Друк
Четвер, 23 листопада 2017, 18:30

Всі батьки переживають та бояться за своїх дітей та не дарма, тому варто сказати, що сталось чудо, що правоохоронці знайшли 224 дитини впродовж однієї доби після звернення батьків або вчителів. Адже діти просто зникли, але як виявилось не просто так. Такий страшний випадок стався на Львівщині та всі шоковані.

У четвер, 23 листопада, начальник відділу ювенальної превенції поліції Львівщини Віктор Новачук розповів в ефірі Львівського обласного радіо про ситуацію з розшуком дітей, котрі втікають з дому та спеціалізованих навчальних закладів та про способи вирішення цієї проблеми: «За десять місяців цього року в поліцію Львівщини надійшло 257 заяв про зникнення дітей, з них 129 малолітніх, тобто, віком до 14 років. Усі діти були оголошені у розшук і на даний час усі розшукані. З них 224 дитини правоохоронці розшукали протягом однієї доби після звернення батьків або вчителів».

Багато дітей просто губляться, а деякі втікають, це популярно в підлітковому віці, тому варто проводити бесіди зі своєю дитиною та бути насторожі, слідкувати за нею та не залишати без нагляду. Хоча б знати, де дитина та чим займається. А також слідкувати за настроєм та відносинами.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити