Виділили кошти на інвалідів

PDF Друк
Середа, 29 листопада 2017, 14:09

Так часто люди з інвалідністю не отримують приємного від світу. Мало того, що вони мають одну проблему зі здоров'ям, так вони ще й мають безліч незручностей та фінансових проблем через неможливість працювати. А ще гірше, коли ці проблеми починаються з самого дитинства. Тому влада вирішила зробити подарунок: до Дня святого Миколая 64 неповнолітні дитини, що мають І та ІІ групи інвалідності по зору, отримають по 500 грн одноразової допомоги. Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова №677. Тепер львівські дітки з вадами зору отримають подарунки, які зроблять їм приємно. Можна буде купити собі щось або просто радіти та збирати на щось.

Загалом у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львова на виплату матеріальних допомог виділять 32 000 грн. Це хороша сума, тому діти точно будуть вдячні за таке рішення.

"Управлінню соціального захисту департаменту гуманітарної політики провести виплату особам з інвалідністю по зору І та ІІ груп, які виховують дітей віком до 18 років та зареєстровані у м. Львові за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті м. Львова на 2017 рік", – йдеться у розпорядженні.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити