Проблеми на звалищі

PDF Друк
П'ятниця, 01 грудня 2017, 20:10

На звалищах часто відбуваються якісь погані ситуації. На Грибовицькому сміттєзвалищі намагалися викачати гудрони, однак це спричинило сильне задимлення сіл поблизу. Тому потрібно вирішувати цю ситуацію якнайшвидше та поліція буде розбиратись, хто у цьому винен. Тож про те, чи законно вивозять гудрони, говорили у розмовній студії із заступником начальника держекоінспекції Львівщини Василем Стрищаком. Він давав свої коментарі щодо події.

«В першу чергу, щоби проводити такий вид діяльності, потрібен технологічний регламент. Це опис процедури, яка буде відбуватися при заборі небезпечних відходів. Окрім того, на проект повинен бути позитивний висновок державної екологічної експертизи. Ні одного документа, ні іншого в фірми немає», – зазначив він.

Поліція вже не вперше тут, адже були підозри, що там роблять щось незаконне, проте люди там заявили що видобувають щось законно, тому поки розбирались. Проте скарги нічого не змінили, адже на Грибовицькому сміттєзвалищі люди знову побачили компанію, яка викачує з полігону токсичні речовини. За словами заступника начальника держекоінспекції Львівщини, токсичні речовини потрібно вивозити, проте спосіб, як забирали гудрони, небезпечний.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити