Мітинг поліцейських у Львові

PDF Друк
Вівторок, 05 грудня 2017, 15:38

Всі люди хочуть комфортного життя та не всім це вдається, адже ми обмежені владою, їх рішеннями. Тому потрібно завжди намагатись зробити світ кращим, тому у Львові зібрались люди щоб вимагати покращень. Сьогодні у Львові близько 300-т колишніх поліцейських влаштували пікет біля ЛОДА. Відставні правоохоронці вимагали перерахунку пенсій. Вони завершили поки свою роботу та хочуть, щоб їм було за що жити на пенсії. Адже після закінчення роботи важко щось робити, важко часто навіть просто жити, особливо тим, хто працював у такому стресі та обстановці важкій.

"Президент підписав закон про перерахунок пенсій, однак цей закон не виконується, чомусь зараз я отримую 2,3 тис. грн на місяць, а після перерахунку моя пенсія мала б становити близько 4 тис. грн",- розповів колишній працівник міліції Анатолій Пилипець. Він каже, що важко вижити на ці гроші, майже неможливо, тому й просять разом з іншими, щоб влада змінила своє рішення, адже їм потрібно жити за щось.

Колишні міліціянти перекрили дорогу біля обласної адміністрації. Мітингувальники зареєстрували заяву з вимогами та передали їх до ЛОДА. Тож тепер вони чекають рішення, коли на них звернуть увагу та приймуть рішення.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити