У Дрогобичі представили документ УГКЦ «Виховання мирян до суспільно-політичного життя»

PDF Друк
П'ятниця, 08 травня 2015, 14:46

церква львів5 травня 2015 року представники Комісії УГКЦ «Справедливість і мир» відвідали Дрогобицьку духовну семінарію блаженних священномучеників Северина, Віталія та Якима, у якій відбулася презентація нового документа, повідомляє Vsemisto-lv.info.

«Виховання мирян до суспільно-політичного життя» – назва нового видання Комісії, з яким місцевих семінаристів ознайомили о. Олег Лука, заступник Комісії, та Петро Дарморіс, ліценціат з богословської та соціальної етики, асистент кафедри богослов?я Українського католицького університету.

На початку зустрічі о. Роман Андрійовський, проректор з навчання Дрогобицької духовної семінарії, закликав учасників зустрічі до активної участі та дискусії щодо видання, яке покликане активізувати ініціативи духовенства та мирянське служіння в соціальній сфері.

Отець Олег розповів про те, яким чином розвивалася ідея написання документа, зміст та практичний спосіб його імплементації в життя суспільства, Церкви, парафії. Наголосив на фундаментальних заувагах видання, які зосереджуються на важливих аспектах християнського бачення в соціальній царині, зокрема на гідності людської особи, на спільному благові та на небайдужості-служінні. Петро Дарморіс заохотив майбутніх душпастирів до ознайомлення та особистого опрацювання цього документа.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити