Заходи до дня Андрія

PDF Друк
Вівторок, 12 грудня 2017, 12:26

Кожне місто намагається створити святкову атмосферу та розважити людей, адже тоді вони зможуть бути більш щасливими, мати позитив та хороший настрій, тож варто подумати про це та відвідувати все, що відбувається, щоб бути в хорошому гуморі. Сьогодні, 12 грудня, у Музеї народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького відбудуться два заходи, присвячені празнику Андрія. Там зроблять різні заходи, щоб люди могли відпочивати, робити щось нове та корисне для себе.

О 14.30 у хаті із с. Шандровець розпочнеться майстер-клас із реконструкції «Бойківських вечорниць на Андрія. На вечорницях  лунатимуть приспівки, пісні, ладанки й навіть вівкання, і звісно, дівчата ворожитимуть на майбутню долю.

З 18.00 до 21.00 проведуть “Вечорниці на Андрія”, спеціально організовані для студентів львівських вишів. Хлопці матимуть змогу випробувати силу, кмітливість, вправність, пройдуть обряд посвяти у парубоцтво, візьмуть участь у майстер-класі із виготовлення об’ємних виробів із соломи (великі солом’яний бик та баран). Дівчата зможуть «зазирнути у майбутнє», поділитися таємницями, навчитися ремесел – ткацтва, валяння вовни, взяти участь у майстер-класі із пов’язування хустки.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити