Рейси в Канаду та США

PDF Друк
Четвер, 14 грудня 2017, 12:36

Багато людей літають за кордон, та їм доводиться з різних міст України летіти до столиці, щоб відправитись в будь-яку точку світу. Багато рейсів було також зі Львова, це вже ближче багатьом, тому тепер вирішили розширити список країн, до Львівських тепер додадуть Канаду та США. Також зі Львова хочуть запустити авіарейси в Казахстан, Узбекистан та Киргизстан. Міжнародний аеропорт «Львів» працює над відкриттям перших трансатлантичних рейсів до Торонто та Нью-Йорку. Це дуже хороша новина для багатьох, адже тепер не потрібно буде витрачати більше та не потрібно буде витрачати більше коштів та часу.

«У середині 1990-х років у нас вже було сполучення з Торонто, але через недостатню довжину злітної смуги ми могли лише приймати цей рейс. На відправлення у Канаду літак прямував з Києва. Тож слід врешті повернути пряме сполучення з Америкою, де у нас потужний ресурс в особі чисельної діаспори», – говорить директорка аеропорту Тетяна Романовська.

Крім того, зі Львова хочуть запустити рейси до Казахстану, Узбекистану і Киргизстану. Також, за словами Романовської, наступного року до співпраці з львівським аеропортом хочуть залучити щонайменше двох нових перевізників.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити