Прохання львів’янки

PDF Друк
Четвер, 21 грудня 2017, 13:10

Завжди були в Україні проблеми з дорогами, але також можна далеко не ходити, а подивитись на тротуари поруч. Львів'янка звернулася до мерії з петицією замостити бруківкою тротуар на вулиці Рубчака. Про це стало відомо з Єдиної державної системи місцевих петицій. Це хороше рішення, адже всі можуть лише нарікати та ходити сваритися, а по факту потрібно розумно вирішувати цю проблему та давати владі зрозуміти, де є проблема.

 

За словами автора петиції Василини Вороцянко, частина пішохідної зони на вул. Рубчака є в незадовільному стані. "Батькам з дитячими візками важко проходити цю частину тротуару, а також дуже високі бордюри на перетині виїзду від будинку, які також приходиться долати батькам і всім, хто ходить цією пішохідною зоною. Тому пропонуємо укласти бруківкою тротуар приблизно довжиною 12 метрів, по вул. Рубчака, навпроти будинку ном. 7 та понизити бордюри (за межами території будинку, на землі комунальної власності)", - зазначає вона.

Це дуже хороше прохання, яке підтримують всі, хто ходить хоч колись тією вулицею, адже справді там досить незручно. Тому варто все ж подумати та прийняти рішення, тоді можна буде сподіватись, що влада дослухається. А тепер, оскільки є петиція, то повинні це зробити.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити