Сніголавинна небезпека

PDF Друк
П'ятниця, 22 грудня 2017, 11:25

Багато де вже випав давно сніг та все ще люди до нього звикають, комунальники прибирають та люди стараються ходити та їхати обережніше. Проте в горах небезпек ще більше. Сьогодні, 22 грудня,  в горах областi у зв’язку з приростом снiгу очiкується значна снiголавинна небезпека (ІІІ рiвень). Це дуже небезпечно, тому потрібно добре підготуватись та не виходити з дому.

У відомстві звертаються до населення проявляти пильність та обережність, перебуваючи на вулиці. «За умов поганих погодних умов – ожеледиці, снігових заметів – особливо треба бути пильним водіям. Дотримуйтеся швидкісного режиму, дистанції та відмовтеся від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій», – йдеться у повідомленні.

Потрібно бути дуже обережними та краще уникнути перебування на вулиці в цей період, адже якщо буде снігопад, то можна померти потім під завалами. Тому краще бути обережними та не йти на ризик. Також в автомобілях варто їхати обережно, щоб можна було якщо раптом щось трапиться зупинитись та перечекати, не варто спішити та робити різні маневри. Так можна захиститись від усього та відчути себе добре. Краще бути в безпеці вдома, ніж наражатись на щось жахливе.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити