У Львові розпочала свою роботу місцева дитяча залізниця

PDF Друк
Середа, 13 травня 2015, 15:39

поїзд львівЗ 6 травня розпочала свою роботу Львівська дитяча залізниця, яка має на меті не просто випустити ще один рейс, а й навчити всім потрібним навикам молоде покоління.

У Львові відкрила свій 61 сезон роботи Львівська дитяча залізниця, яка допустила до практики більш ніж 500 вихованців, які попередньо пройшли курс навчання у спеціалізованих гуртках.

Цьогоріч перший рейс стартував об 11 годині із станції Сонячна у Стрийському парку відпочинку до станції Паркова на потязі «Вітерець». Такі рейси здійснюватимуться щонеділі протягом травня та вересня. Також буде ще один рейс який працюватиме щоп’ятниці, щосуботи та щонеділі протягом усього літа з 12 по 17 години. Звичайно у юних залізничників буде заслужена година відпочинку та обіду: з 14 по 15 години. Вартість проїзду не висока всього шість гривень з дорослого та 3 гривні з дітей.

Заснована ЛДЗ ще у 1951році. Тоді в своєму складі вона мала не дві станції, а три. Та у 1976 році через реконструкцію вулиці Стрийської протяжність дитячої залізниці скоротилася до 1200м, і до сьогодення складається з двох станцій: Паркової та Сонячної. За весь час існування ЛДЗ виховала понад 30 тисяч юних любителів залізниці.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити