Показуватимуть українські фільми

PDF Друк
Середа, 17 січня 2018, 14:05

Люди люблять фільми, знають, що в них є багато цікавого та корисного, проте не завжди люблять вітчизняні стрічки, адже вони не завжди вражають. Проте є один режисер, який завжди знімає те, що до вподоби українцям. Цей закарпатський чоловік створює шедеври, які вражають людей. І 17 січня пройде в Львові показ та обговорення його двох фільмів, які подобаються людям. Показ пройде в межах проекту «Історія в кадрі» у Львівській обласній науковій бібліотеці з 15:00 (за адресою: м. Львів, просп. Шевченка, 13. Вхід вільний). Тож всіх запрошують на цей захід, який точно принесе задоволення та радість від кожного кадру.

"Мати. В ім'я мільйонів" – це драма, яку зняли за мотивами творчості О.Довженка. тут розповідають про мати, яка мала трагічну долю, проте змогла все винести та пережити. Цей фільм вже встиг завоювати популярність, його показували понад 30 разів на різних фестивалях та конкурсах, а також режисер отримав за нього 5 відзнак.

"Я і є вона" – другий фільм, який показуватимуть. Там йдеться про долю гуцулки, яка вирішує розповісти усім про свою любов. В фільмі можна зустріти мудрість, традиції.  Тож це буде цікаво всім українцям, які готові сприймати фільми місцевого походження.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Helenvag 30.09.2019 12:28
Привет.

Где я могу скачать XEvil бесплатно на вашем сайте?
Получил информацию от вашей поддержки. XEvil-действительно лучшая программа для решения капчи, но мне нужна последняя версия.

Спасибо.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити