Львівські жінки об’єднуються заради спільної перемоги

PDF Друк
П'ятниця, 15 травня 2015, 13:38

львівські жінкиУ Львові у день матері українські жінки вирішили об’єднатися, бо саме таким чином на їх думку вони зроблять найбільший внесок у завершення цієї жорстокої війни.

ГО «Яворина» провела установчі збори своїх членів, на які зібралися жінки з усієї України. На зустрічі жінки говорили, про важливість та значення їх підтримки тих, хто там, на передовій. Як було зазначено, саме підтримка любих та коханих виступає рушійною силою перед страхом, перед пулею, перед ворогом.

Як зазначила ініціатор ГО Ірина Сех, серед учасниць були і жінки з Донецька та Луганська. Вони  також, як і інші учасниці, вирішили поділитися своїми історіями. Уродженка Донецька Галина Олійникова у своїй промові  в першу чергу попросила пробачення за смерті тих хлопців, які загинули на цій війні. Вона поспівчувала матерям, дружинам і дітям, які залишилися без опори, і зазначила, що потрібно українцям об’єднуватися, хоча б заради того, щоб ці смерті тих вояків, в списки яких, ми щодня додаємо нові прізвища, не були даремними.

Також на зборах свою історію розповіла боєць батальйону «Карпатська Січ» Марія Чашка: «Рік тому, мій син поставив мене перед фактом: я іду добровольцем на війну! Все б нічого, але йому лише 18! Тоді, я навіть і слова не промовила. Не могла перечити, бо знала, що він не витримає і піде все одно. Тоді я вирішила також піти у зону бойових дій. Спочатку волонтеркою, а згодом і бійцем». Марія сказала, що спільними зусиллями жінки зможуть допомогти хлопцям, а ті за такої підтримки принесуть нам перемогу.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити