Військові майстер-класи приїхали до Львова з Америки

PDF Друк
Неділя, 17 травня 2015, 19:17

зброяСША не надало Україні протитанкові ракети, але, натомість, до Львову приїхали їх військові-інструктори, які навчатимуть наших, як мінімально витрачати патрони, і залишатися живими за будь-яких обставин.

В американській газеті The New York Times опублікували статтю, автор якої розповідає про те, що українські військові, які вже неодноразово бували в місцях антитерористичних операцій лише зараз навчаються, як правильно діяти у тих, чи інших ситуаціях.

Ендрю Е. Крамер в своїй статті розповідає про неосвіченість українських військових, які не знаючи елементарних правил безпеки виходять на поле бою. Журналіст підкреслює, що до України приїхали інструктори, аби навчити сміливих українських військових звичайним для американських військових речам: як використовувати зашифровані рації, як зламати двері та як перетягнути через поле пораненого побратима з кулеметом напоготові. В газеті вказано: « Курс «для відсталих військових» складатиметься з 63 уроків, їх вестимуть 300 інструкторів Армії США».

Автор описує всю складність і всі проблеми української армії з якими вони зіткнулися рік тому. Він констатує: за останнє десятиліття було виготовлено 1% зброї – це свідчить про те, що українська армія без жодної кваліфікованої підготовки і майже без зброї вийшла проти свого ворога.

Як зазначив Ендрю за шість місяців інструктори планують дати мінімальні знання 705 військовим. Україні це вартуватиме 19 млн. доларів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити