«Тариф 4 гривні за проїзд – не покращує технічний стан автобусів» - Євген Білінський

PDF Друк
Неділя, 24 травня 2015, 13:08

vfhihenrf21 травня під час сесії міської ради у Львові депутати говорили про те, що новий тариф ніяких змін не вніс у якість перевезення, адже технічний стан автобусів вимагає капітальних ремонтів.

Під час засідання депутат міської ради міста Львова Євген Білінський заявив, що незважаючи на підвищення тарифів перевізники до цих пір виживають, адже запчастини дорогі, та й паливо також. Як довго протримається цей тариф, можна лише гадати, але Білінський заявив, що все залежатиме від курсу гривні. Нагадаємо, що попередній тариф – 3 гривні протримався на маршрутному ринку Львова трохи більше року.

«За місяць-другий автопарк нашого міста значно збідніє, адже на противагу суперечкам, щодо підвищення тарифів на проїзд, тих коштів все одно не вистачає задля технічного забезпечення»  - говорить Євген.

А тим часом, пасажири незадоволені підняттям тарифів, посилаючись на те, що якість їх не змінна: пільговикам часто відмовляють, не дотримуються графіку.

Нагадаємо, що нові тарифи діють з 15 травня згідно з наказом Виконавчого комітету Львівської міської ради. Раніше, обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України подало заяву до міської ради, аби там узгодили нові тарифи.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити