У Львові більше ніж 75 тисяч мешканців оформили заяву на отримання субсидій

PDF Друк
Вівторок, 26 травня 2015, 13:36

Як повідомляють у Львівській ОДА, ще не було таких випадків, коли б відповідні органи могли б відмовити у наданні пільг.

Згідно з законодавством, органи місцевої влади можуть відмовити у наданні субсидій лише у разі, якщо людина навмисно вписала неправильні свідченнях, щодо місця роботи, або ж неправдивих свідчень щодо розміру зарплатні. У деяких регіонах жителі міст отримували відмову у наданні пільг, через те, що: у відповідних документах навмисне не вказали розмір земельної ділянки, вказано не точну цифру своїх доходів, або приховання джерел доходу, чи протягом останніх пів року заявником була здійснена покупка, яка перевищує 50 тис. гривень.

Як уже вище наголошувалось, понад 75 тисяч львів’ян  подали заяву, на отримання субсидій у ЛОДА та міську раду Львова. З них 15 тисяч уже отримали пільгу, а решта заяв обробляються. У міській раді повідомили про те, що затримка опрацювання через те, що відповідні органи( управління соцзахисту, ЖКГ, ОСББ,обленерго) не своєчасно надають усі дані.

Нагадаємо, що з першого травня діє спрощена схема для всіх громадян України на оформлення та надання субсидій. Аби подати заяву на які, потрібно написати відповідну заяву і надати довідку про доходи.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити