Трасу "Львів - Мукачеве" відремонтують

PDF Друк
Вівторок, 02 червня 2015, 14:48

У вівторок, 2 червня, о 15:00 Служба автомобільних доріг розкриє пропозиції на ремонт ділянки траси "Львів - Мукачеве" – від села Давидів у Львівській області до межі Івано-Франківської області, протяжністю 41 кілометр (км.395+660 – км.436+433). Вартість ремонту цієї ділянки становить близько 379 мільйонів гривень.

За дорученням міністра інфраструктури України, конкурсні торги будуть повністю відкритими для громадськості та засобів масової інформації. Відкриття пропозицій відбуватиметься за адресою: м. Львів, вул. Володимира Великого, 54, ІІ поверх.

Нагадаємо, на ремонт дороги "Львів – Мукачеве" уряд виділив 547,5 мільйона гривень. Відповідну постанову, що визначає порядок використання коштів на ремонт автомобільних доріг української частини Карпатського єврорегіону, оприлюднено на сайті Кабінету Міністрів України. Згідно з цим документом, для поточного ремонту дороги Н-09 Львівська область у 2015 році отримає 200 мільйонів гривень. Це дозволить відновити близько 22 кілометрів дорожнього покриття.

Он-лайн трансляцію розкриття пропозицій конкурсних торгів щодо автодороги Н-09 Мукачеве-Львів можна переглянути за цим покликом.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити