Чим хворіють мешканці Львова?

PDF Друк
Четвер, 04 червня 2015, 16:01

Чим хворіють мешканці Львова?Департамент охорони здоров’я у Львівській області оприлюднив рейтинговий список найчастіших захворювань мешканців міста.  Які ж хвороби вражають здоров’я львів’ян?

Україна міцно посіла 62-е місце у світовому рейтингу соціального розвитку, над яким працює американська компанія «SocialProgressImperative», адже вже два роки наша держава отримує однакову кількість балів. Серед 133 країн наша незрушно «пасе задніх». Які чинники не дозволяють вийти на краще місце в рейтингу? Насамперед, це незадовільний стан здоров’я та критичний рівень екології: і в результаті отримуємо 65,69 балів.

Як виявляється, у львівському департаменті охорони здоров’я, це питання детально розглядалося. Крім того,  саме ця установа провела попередні дослідження, за результатами яких можна виділити п’ять найрозповсюджуваних хвороб мешканців Львова:

  1. Хвороби органів дихання;
  2. Отруєння;
  3. Хвороби системи кровообігу;
  4. Хвороби вуха;
  5. Травми;

Саме ці хвороби найпоширеніші не лише у місті Льва, а й по всій Україні. Та як запобігти типових захворювань? По-перше, імунітет – це  річ про яку потрібно пам’ятати завжди! Це не значить, що ви маєте приймати якісь пігулки, ні – просто правильне харчування, здоровий сон і загартовування. По-друге, гігієна! Приймайте душ щонайменше раз на день. По-третє, фізичні вправи – це запорука правильного кровообігу в організмі. Притримуючись саме цих порад, ви почуватиметесь краще, і без зайвих витрат.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити