У Львові проведуть цікавий захід, де можна буде взяти потрібні Вам речі

PDF Друк
Понеділок, 28 квітня 2014, 10:54

29 квітня в рамках акції в Львові пройде День фрімаркету. Акція відбудеться під егідою інтернет-платформи Всемісто, силами волонтерів-ентузіастів. Майданчик для проведення фрімаркету у Львові надає простір «Чотири кімнати».29 квітня в рамках акції в Львові пройде День фрімаркету. Акція відбудеться під егідою інтернет-платформи Всемісто, силами волонтерів-ентузіастів. Майданчик для проведення фрімаркету у Львові надає простір «Чотири кімнати».

Рух фрімаркет зародився на початку 2000-х років, перший вільний ринок був організований у США анархістами як протест капіталістичному устрою суспільства і влади грошей. Проект був настільки успішним, тому ідею підхопили не тільки в Штатах, але і в інших країнах. Хвиля докотилася і до пострадянського простору, правда, трохи трансформувавши свої початкові цілі. Мотиви, якими керуються організатори фрімаркет в нашій країні, в першу чергу мають екологічний та соціальний аспект.

29 квітня з 12.00 до 16.00 на майданчику простору «Чотири кімнати» кожен бажаючий зможе принести і залишити будь-які речі, що стали непотрібними, а також взяти будь-які речі з принесених іншими учасниками. На фрімаркет можна приносити одяг і взуття, книги, прикраси, техніку, предмети декору та домашнього вжитку, нові або вживані, але обов'язково в хорошому стані. Всі речі, які до закінчення фрімаркет виявляться незатребуваними, знайдуть нових господарів у соціальних службах та благодійних фондах.

Крім того, будь-який бажаючий зможе взяти участь у наших активностях: подивитися короткометражне кіно, надане Міжнародним фестивалем зеленого документального кіно; отримати безкоштовний урок гри на гітарі і аквагрим від наших волонтерів; зробити фотографію на пам'ять про захід.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити