Громадські активісти Львівщини під податковою продемонстрували чиновникам, що здатні захистити себе

PDF Друк
Четвер, 18 червня 2015, 14:25

"Щойно прийшов до дому і усвідомив, що вже пів години як почалась нова доба." - повідомив заступник керівника ГФ "Народна Самооборона" Юрій Мартинюк

"Цілий день з 8.00 я, разом з іншими небайдужими людьми, провів під стінами податкової. Справдились найгірші наші очікування: керівнику ДФС України начхати на те, працює львівська податкова чи ні. Його напевно цікавлять абсолютно інші речі$$$. Замісь того, щоб хоч якось відреагувати ще на початку робочого дня та зняти напругу, п.Насіров тупо нічого не робив і дозволив розвиватись ситуації, за якої вся установа не працювала цілий день.

Також вкотре переконався, що "вата" є "вата" де б вона не була, у Львові чи в Донецьку. "Ваті" не треба справедливості. Їм треба дешеву ковбасу і щоб їх не штрафували, а решта їм байдуже. Однак зловив себе на думці, що саме через байдужість більшості мешканців донбасу, зараз ми маємо війну на сході України.

Але є і позитивні моменти.

По-перше, громадські активісти продемонстрували київським чиновникам, що ми здатні захистити себе та відстояти свою позицію.

По-друге, я ще раз переконався, що наша принципова позиція щодо кадрового призначення керівника МВС у Львівській області яскраво демонструє, що громадськість на вірному шляху. Дмитро Загарія, спасибі за виважену позицію та особисту участь в недопущенні до ще більшого загострення конфлікту.

По-третє, сьогодні я познайомився з працівницею податкової, якій точно не байдуже і яка весь цей день провела з нами, намагаючись хоч якось (наскільки це було в її компетенції) розрулити ситуацію.

Насіров спромігся оголосити новий конкурс. Але він тупо продовжує ігнорувати думку громади та здоровий глузд. Що ж, нас продовжують випробовувати на міцність? Ми до цього готові, а от чи дійсно готовий до цього Насіров, побачимо..."


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити