У Львові запрацює готель у формі копиці сіна

PDF Друк
Середа, 24 червня 2015, 18:30

Скоро запрацює проект еко-готелю під Львовом «Три копиці», розробником якого є відомий український дизайнер Левко Давидюк

Близько року Левко працював над розробкою нового готельно-ресторанного комплексу і вже в цьому році можна буде споглядати, як створюється креативний задум хлопця, пише Ulvovi.com.

Ресторан «Три копиці» нестиме в собі етнічні мотиви, як з загального вигляду так і елементами в середині, до того ж, ландшафт нагадуватиме український орнамент.

Комплекс матиме в собі три будівлі. Дві чотирьохповерхові копиці підлаштовані для готельних номерів. Перший поверх буде дерев’яним, інші три з очерету. Третя копиця являтиме собою двохповерховий ресторан.

Левко свій проект презентував ще два роки тому  на конкурсі українських дизайнерів і став одним з переможців. Одразу після завершення змагань, до нього надходили пропозиції співпраці з іншими країнами, але хлопець чекав замовлення від українців.

Відомо, що інвестор, який вкладатиме гроші в забудову знайшовся і на даний момент йде активна робота над створенням бізнес - моделі готелю.

Додамо, що проект Левка потрапив до китайської книги про біонічні будівлі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити