У аеропорту «Львів» відкрилися бізнес-зали підвищеного комфорту

PDF Друк
Субота, 27 червня 2015, 13:13

У Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького відкрилися бізнес-зали підвищеного комфорту для пасажирів внутрішніх та міжнародних рейсів

Для пасажирів внутрішніх та міжнародних рейсів Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького відкрились нові бізнес-зали підвищеного комфорту. Бізнес-зал для пасажирів міжнародних рейсів розташований на 3-му поверсі у зоні міжнародного вильоту, після митного та прикордонного контролю. Бізнес-зал для пасажирів внутрішніх рейсів знаходиться на 3-му поверсі у зоні внутрішнього вильоту, після контролю на авіаційну безпеку.

Пасажирам бізнес-залів пропонуються наступні послуги: персональне обслуговування, забезпечення очікування рейсів в умовах підвищеного комфорту, окремі кімнати для проведення переговорів, послуги конференц-залу, факс, копіювальна техніка, комп’ютери, безкоштовний доступ до мережі WI-FI, холодні закуски, десерти, напої та свіжа преса.

«Для нас дуже важливим фактором є те, щоб пасажири Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького мали можливість відчути підвищений рівень комфорту. Незалежно від того, яким класом та в якому напрямку летить пасажир, для нього будуть доступні всі переваги підвищеного комфорту бізнес-залу Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького. Зазначу те, що бізнес-зал для пасажирів внутрішніх рейсів одночасно може вміщати 56 осіб, а бізнес-зал для пасажирів міжнародних рейсів - 91»,- прокоментував відкриття в.о. Генерального директора Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Дмитро Шинкарчук.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити