Розклад руху нічних маршрутів у Львовоі

PDF Друк
Вівторок, 30 червня 2015, 10:40

Нещодавно колектив «Об’єднання «Самопоміч» виступив з ініціативою запровадження нічних автобусів у Львові. Підтримана громадянами, ця ініціатива була передана в Управління транспорту та зв’язку ЛМР. Як результат, з 1 липня у Львові курсуватимуть нічні автобуси за 7 маршрутами. Відтак, з 23:00 до 06:00 Ви можете їздити містом потрібним Вам автобусом (із переліку наявних) за 8 гривень.

Також ми створили ресурс Центр міського сервісу, на якому Ви знайдете наявні автобусні маршрути та розклад руху. Окрім того, в подальшому на сайті буде розміщено інформацію про сервіси та послуги, які можна отримати у місті.

З 1 липня Львовом курсуватимуть нічні автобусні маршрути. Проект наразі триватиме в експериментальному режимі до 1 листопада. На маршрут автобуси виходитимуть з 23 години до 6 ранку. Вартість проїзду – 8 гривеньПільгові посвідчення на нічних маршрутах не діятимуть. В управлінні транспорту та зв’язку Львівської міської ради запевняють,  проїхати від початку маршруту до кінцевої зупинки можна буде за 40 хвилин.

«Є потреба мешканців, які працюють в нічну зміну. І під час інтернет-опитування таких людей виявилось немало, – зазначив Віктор Щир, начальник управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради. – На сьогоднішній день вночі люди користуються тільки таксі. І це неправильно. Ми повинні забезпечити людей громадським транспортом з меншою ціною ніж таксі. І це, сподіваюсь, буде зручно для наших мешканців.»

«Ми з колективом «Об’єднання «Самопоміч» запустили опитування 23 квітня цього року. Для того, щоб визначити можливий пасажиропотік, який би був актуальний зараз для міста Львова. Це опитування тривало два тижні, в якому взяли участь близько семи тисяч осіб, які в більшості відповіли, що у Львові необхідні нічні маршрути. І вони повинні функціонувати, як мінімум, до третьої години ночі», – розповіла Оксана Страз, заступник керівника Львівського осередку «Об’єднання «Самопоміч».

Розроблено 7 основних маршрутів. На кожному, наразі, буде лише по одному автобусу. Але не відкидають ймовірності при потребі збільшити кількість транспортних одиниць. Схему проїзду усіх маршрутів можна побачити на сайті Центру міського сервісу..


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити