У Львові змінять тарифи на воду

PDF Друк
Середа, 01 липня 2015, 10:10

У Львові змінять тарифи на воду. Чим спричинені зміни, і наскільки цього разу зміняться тарифи?

У зв’язку із зростанням цін на паливно-мастильні матеріали, а також через збільшення тарифів на електроенергію «Лівівводоканал» повідомляє про те, що вони мають наміри збільшити тарифи на водопостачання: «Електроенергія зросла на 5%, бензин - на 33%, газ – на 75%. Нам потрібне збільшення тарифів, інакше ми працюємо у шкоду собі. Звісно мешканцям міста це не сподобається, тому ми змінимо тарифи лише на 2%, хоч це не велика цифра, та вона допоможе покрити всі витрати. Тому ми, як комунальне підприємство дійшли висновку, що потрібно підняти тарифи» - прокоментували ситуацію в «Лівівводоканалі», пише ВсеМісто Львів.

Та не слід забувати про субсидію, незважаючи на те, що її не нарахували за травень, її обов’язково нарахують у червні за два місяці. Тож саме за допомогою субсидій можна зекономити.

Нагадаємо, що з 1 травня тарифи на водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів піднялися: за кубічний метр води ціна 8,86 грн замість 7,94 грн. тобто львів’яни платять на 11,5% більше. А вже з червня поточного року всі мешканці отримають платівки з новими розцінками.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити