Порушено кримінальну справу проти мера райцентру Львівщини та його заступника

PDF Друк
Четвер, 02 липня 2015, 11:26

Також про підозру у зловживанні владою або службовим становищем оголошено його заступникові з питань фінансово-економічної діяльності.

Працівники Управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС України у Львівській області спільно з обласною прокуратурою викрили міського голову одного з міст Львівщини та його заступника, котрі не проконтролювали сплату акціонерним товариством грошей на розвиток соціальної інфраструктури міста.

Правоохоронці встановили, що відкрите акціонерне товариство ще у 2011 році збудувало багатоквартирний будинок та повинне було сплатити до бюджету міськради кошти - як інвестиційний внесок на розвиток соціальної інфраструктури міста.

Посадовці міської ради не проконтролювали сплати інвестиційного внеску, а строки позовної давності про стягнення цих коштів у судовому порядку на сьогодні вже минули. Таким чином місцевий бюджет недоотримав від акціонерного товариства грошей у сумі понад 160 тисяч гривень.

Працівники міліції оголосили міському голові про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 (службова недбалість) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або без такого.

Його заступникові з питань фінансово-економічної діяльності виконавчих органів ради оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від п’ятисот до тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити