Працівниця банку у Львові кинула людей на мільйони гривень

PDF Друк
Четвер, 02 липня 2015, 18:59

Користуючись зростанням долара, працівниця однієї з львівських банківських установ, «кидала» людей. Спершу вона пропонувала своїм клієнтам вигідно обмінювати гривні на «зелені». Поки мова йшла про не дуже значні суми, спритниця чесно проводила обмінні операції, заманюючи людей. Проте, як тільки ставки зросли, пройдисвітка почала обводити громадян навколо пальця. Одного із потерпілих вона кинула на 150 тисяч доларів США, іншому громадянину заподіяла збитків у розмірі 800 тисяч гривень.

Упродовж трьох місяців працівниці банківської установи вдалося шахрайським способом увійти в довіру до десяти громадян. Коли все спливло на поверхню, аферистка накивала п’ятами. Однак, невдовзі працівники підрозділу протидії злочинності у сфері економіки Личаківського райвідділу міліції: заступник начальника сектору майор міліції Юрій Горбулько разом зі старшими оперуповноваженими майорами міліції Юрієм Мартинівим та Ігорем Лаврінцівимвирахували шахрайку та притягнули її до кримінальної відповідальності. Це лише один з із багатьох епізодів діяльності борців з економічною злочинністю. Про одного з них – уродженця Яворівщини майора міліції Юрія Горбулька, якого занесено на Дошку пошани, ми розповімо нашим читачам.

У службі протидії злочинності у сфері економіки, яку наші читачі добре знають за старою назвою – Державна служба боротьби з економічною злочинністю, Юрій Сергійович працює понад дев’ять років. За ці роки він здобув вищу юридичну освіту. І вже зараз освоює економічний фах у Львівській комерційній академії. За час своєї служби він розвивався у різних напрямках. Спершу розкривав злочини, скоєні проти інтелектуальної власності. Згодом почав виявляти кримінальні правопорушення, вчинені у бюджетній сфері та виводити на чисту воду корупціонерів, які порушували закон.

Чи не найбільше здобутків за плечима Юрія Горбулька було у напрямку боротьби з хабарництвом. Так, зокрема, він викрив начальника відділу Львівської обласної санепідемстанції. Здирнику було доведено 30 епізодів злочинної діяльності. Він вимагав від підприємців від 400 до 500 гривень за погодження санітарно-гігієнічних висновків на митні декларації. Згодом Юрію Сергійовичу та його колегам вдалося затримати ще одного працівника санепідемстанції. Керівник відділу гігієни та харчування отримав 100 доларів США за документи, пов’язані з розмитненнямметалочерепиці. Не вдалося приховати сліди злочину й директору автотранспортного підприємства. Посадовець вимагав 40 тисяч гривень за погодження меж земельної ділянки у Личаківському районі. «Деесбезівці» схопили зловмисника у його автомобілі під час передачі грошей.

Варто зазначити, що за високі показники в роботі майора міліції Юрія Горбульканеодноразово нагороджували грамотами керівництва обласного главку міліції.Минулоріч з нагоди відзначення Дня міліції України його було занесено на Дошку пошани Львівського міського управління внутрішніх справ. А нещодавно начальник відділу протидії хабарництву та корупції управління протидії злочинності у сфері економіки ГУ МВС України у Львівській області  підполковник міліції Назар Сумалозапросив Юрія Сергійовича на посаду до цього підрозділу. Тож, уже невдовзі він буде допомагати своїм колегам виявляти затятих здирників. Бажаємо йому успіхів на новій посаді.

Юрій Скобало


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити