Антиукраїнські сили у Львові хочуть зірвати будівництво пам’ятника Шептицькому

PDF Друк
Неділя, 05 липня 2015, 21:14

«Насправді мова йде не про пам’ятник Шептицькому. Мова йде про спроможність українців, спроможність церкви, української церкви, і про спроможність громади. Є купка людей, які нарешті скинули з себе маски. Бо коли подається позовна заява заборонити будівництво пам’ятника Шептицькому, то у цьому зацікавлені тільки антиукраїнські сили», — таку думку висловив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«У мене нема сумніву, що у суспільстві нема дискусії, чи потрібен пам’ятник Шептицькому, чи не потрібен. Будь-якому християнину зрозуміло, що в цей проміжок часу між Першою та Другою світовими війнами, коли ми у 1918-20 роках втратили державність, а в червні 1941 року на дуже короткий період відновили, то якраз у цей період у нас є величезна глиба не тільки церковного діяча, а державного мужа – митрополита Андрея Шептицького, який зберіг українство, який зберіг віру, який репрезентував і згуртував українців навколо себе», — зазначив голова ЛОДА.

«Сьогодні вороги України скидають з себе маски. Вони протестують не проти митрополита Андрея Шептицького, вони протестують проти всього українського. І це люди дуже швидко зрозуміють».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #9 Тест 07.07.2015 15:58
Богдан, в країнах ЕС (світських країнах) думаю взагалі б не дозволили ставити пам'ятник церковному діячу. У франції, наприклад, хочуть знести памятник Иоану Павлу ІІ, через моральні принципи світської країни. так само у чехії колись у 2010 теж така практика мала місце.
Цитувати
 
 
+3 #8 test 07.07.2015 15:01
Доброго дня,
Я хотів би запитатись у Вас. Чому церква не хоче розмістити памятник у себе у садах. Які зараз занедбані(будьм о реалістами там туалет зараз.)
1.Піде значно менше коштів на їхнє облагородження
2.Зявитсья ще один парк де можуть відпочивати люди.
3.Непотрібно буде витрачати кошти для того аби переносити дорогу і парк місцями
4.Не будуть витрачати кошти для купівлі якогось електробуси, за ці кошти можна привести до ладу всі тролейбуси які є зараз у наявності.(Останні палаючі тролейбуси показують реальний стан справ)

Або чому не поставити памятник в парку який є і не переносити дорогу.
Цитувати
 
 
-1 #7 Шамрін Анатолій 06.07.2015 09:41
Церква теж має право, звертатись до суду світського, не тільки силою молитви, а і силою духу, який показав Андрій Шептицький в своїй діяльності, прикладом служіння Богу,заради розквіту в майбутньому України. І не йти до суду, навіть по надуманому опонентами питанню, кричати що церква не при чому, неправильно.Публічна поразка опонентів, якими би вони "хитрощами" не користувалися для досягнення своєї мети, тільки підніме авторитет послідовників і приклада життя, та служіння Господу Андрія Шептицького.
Не згоден з коментарем "львівянки", церква і так довго мовчала, 60 % міста можливо безповоротно вкрадено у Львів'ян по сірим схемам, тільки Церква незалежна від світської влади, може силою своїх аргументів, захистити місто, від тихого руйнування. Служіння господу - це не тільки молитва, але й активний захист прав своїх громадян, їх віри, честі, та совісті, перед новими реаліями життя.
Цитувати
 
 
+2 #6 666 06.07.2015 08:05
... ".. Есть люди (их ужасно много) , чьи жизни отданы тому , чтоб обо..рать идею Бога своим служением ему .." ...
Цитувати
 
 
-5 #5 львів`янка 05.07.2015 23:23
Найважливіша думка тут належить "небайдужим студентам", котрі за п`ять років взагалі поїдуть собі геть зі Львова. Але чомусь вони вирішили, що мають право вказувати, де має проходити дорога, яким має бути Львів. Що - невдобняк буде переходити дорогу, щоби пивця випити у сквері??? Якась дивна боротьба за сквер.А знають студенти, що на місці 4-го корпусу колись був сад, старий сад? І шо тепер? Очевидно, що вони "за" пам`ятник. - А хто ж вголос скаже, що він проти???!!! Своїми дурнуватими виступами зганьбили Львів на цілий Світ! Сказано ж було, що Церква не має ЖОДНОГО стосунку до реконструкції площі. А вони - до суду на Церкву подали. - Йолопи! А ще якісь мудрики пропонують взагалі - поставити пам`ятник посеред скверу. Цілком глузд втратили, якщо взагалі мали його колись. Пам`ятник такій Особі - посеред зачуханого скверу!!! Шо - пиво під ним ліпше смакуватиме???!!!
Цитувати
 
 
-2 #4 Шамрін Анатолій 05.07.2015 22:25
Повністю підтримую пана Олега Сенюту. Що ж це таке, до суду без дозволу громади і церкви, а якщо і суддя скритний ворог, то все пропало!
В той час, коли Облрада закінчує давати громадам області права юридичних осіб, коли селяни і громади районів, копійки не дадуть скритним ворогам, які засвітились зверненнями до суду, що несе пряму загрозу Конституції, та Європейським цінностям, розробленими Радами за довгі роки керування. Пам'ятник це знак Того, де готується головний удар, а він готується тими громадянами, чиї батьки насадили дерева не там де треба, з підлою ціллю, почати через сотню років наступ на молоду демократію. І ось почали: спочатку дерева, завтра нові будинки в історичній забудові, потім почнуть пред'являти документи "допотопні" на самі історичні будови Львівщини, а вони належать громаді міста і доход на всю область приносять Людям! А судді, як вони могли від ворогів прийняти позови!Пора Церкві ввести Святу Інквізицію, та всіх перевірити на детекторі брехні.
Цитувати
 
 
+11 #3 не з Тернополя 05.07.2015 21:50
Статтю треба було назвати "А ті тридять з лишнім мільйонів на площу ми все одно розпиляємо ! А хто проти - той агент Путіна !"
Цитувати
 
 
-6 #2 БОГДАН 05.07.2015 21:49
ЯКЩО БИ ЦЕ СТАЛОСЯ В ДРУГІЙ КРАЇНІ(МАЄТЬСЯ
НА УВАЗІ КРАЇНИ ЄС)ЦЯ КУПКА ЛЮДЕЙ БУЛА БИ
ВИСЛАНА З КРАЇНИ РАЗОМ ЗІ СВОЇМИ ВИЛУПКАМИ
БЕЗ ПРАВА ВЇЗДУ В КРАЇНА НА 10 РОКІВ.
А ВДАНОМУ ВИПАДКУ ТУТ ДУХОВНИМ НАСТАВНИКОМ
ПРОЄКТУ ЯВЛЯЄТЬСЯ,ЯК ЇХНІ ДРУЗІ З КРЕМЛЯ ГОВОРЯТЬ(ЄТА БУРЖУАЗНО-НАЦІОНАЛІСТІЧЕС КАЯ
ЦЕРКОВ БАНДЕРОВСКАЯ)ЯК А СТОЯЛА І БУДЕ СТОЯТИ НА ЗАСАДАХ СЛУЖІННІ ЕОСПОДУ І ЛЮДЯМ.НАШІ ДУХОВНІ НАСТАВНИКИ ЩЕ СТАРАЮТЬСЯ З НИМИ ПРО ЩОСЬ ГОВОРИТИ.
П Е С Р О З У М І Є М О В У Т І Л Ь К И П А Л К И !!!
ЦЕЖ ЗРОЗУМІЛО ЯК БОЖИЙ ДЕНЬ.
ХРИСТОС ПОСЕРЕД НАС! БУВ Є І БУДЕ!
Цитувати
 
 
+1 #1 ГА? 05.07.2015 21:25
чи то не депутути першого скликання від львівщини?
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити