Львівські парки: те можна, а на те грошей нема

PDF Друк
Субота, 18 липня 2015, 19:50

У місті багато парків та скверів, але всі вони забруднені й далеко не безпечні. Крім того, приватні підприємці будують в них свої дачі, а місцева влада взагалі говорить, про якісь байки. Чому місцева влада дозволяє будівлю приватних особняків, а звичайний мусор прибрати не може?

У місті багато парків та скверів, але всі вони забруднені й далеко не безпечні.

Місто лева налічує близько 30 парків, скверів та садів,  і в кожного з них є свої переваги та пам’ятки, кожен з них є особливим для мешканців міста. Зізнайтеся, адже ви любите проводити свої вихідні разом із дітьми ласуючи морозивом та відпочиваючи в різноманітних садах.

Більшість мешканців оцінюють парк просто: пройшовшись його вулицями, та чи праві вони в їх судженнях? Звісно ні – адже місця відпочинку щоденно все більше і більше перетворюються в сміттєзвалище, не вірите? Тоді загляньте за межі лавочок та пройдіться давно зарослими стежками. А що ж там? Гори різноманітного сміття, сморід  та темінь.

« Моя дитина обожнює прогулянки по Стрийському парку, але його належним чином не прибирають. Чесно кажучи це прекрасне місце, якщо не заглядати в глибину парку. Одного разу донька ледь не зірвалася вниз – тобто звісно тут є багато небезпечних речей» - говорить мешканець міста Андрій Миколайович.

Однак цікаво: як серед дерев та покинутих напіврозвалених  будинків опинився великий приватний особняк?  «Ця історія не зовсім відома мені, та все ж чув таке, що дуже давно якийсь приватний підприємець пообіцяв збудувати у всіх парках вбиральні, але замість виконати обіцяне він збудував будинок» - так відповів начальник управління екології та благоустрою Львівської міської ради Андрій Галушка.

невідомий будинок - невідомо чий

А щодо заростей і поганого прибирання Галушка додав щось на кшталт, як платять так і працюють: «Фінансування досить низьке. На рік, на потреби парку міський бюджет виділяє всього 100, а його вистачає лише на податки, прибирання сміття, скошування трави  та демонтування аварійних дерев. Також частина коштів витрачається на зарплати».

Ось так: хочете відпочивати у чистому, гарному місці – тоді не забувайте про те, що після відпочинку за собою потрібно прибрати, адже наступного разу вам буде ніде відпочити.

Лілія Рідна


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 c5ve7 18.07.2015 23:15
Садовий, забери своїх тітушок з юрського скверу. Гадаєш львів’яни не знають, хто за ними стоїть. Не забував вибори на носі і твоя самопоміч пролетить.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити