Сьогодні у місті замінували багатоповерхівку

PDF Друк
Понеділок, 20 липня 2015, 21:04

Все розпочалося тим, що до міліції надійшли скарги про зламані підвальні приміщення.

імітована граната

Сьогодні, 20 липня до відділка міліції надійшло кілька повідомлень про розбій у підвальному приміщені одного з будинків на вулиці Шевченка.  Слідчо-оперативна група виявила на місці зламані замки. Коли один із правоохоронних органів відкрив двері – пролунав жахливий та сильний удар.  Міліціонер виявив розтяжку, і негайно викликав вибухотехніків, які констатували: на місці злочину була фальшива розтяжка, яка була приєднана до «лимонниці» - навчальної, імітованої гранати. Та коли слідчі органи провели загальний огляд приміщення вони виявили різні боєзапаси: міну та різноманітні патрони.

Попередньо було евакуйовано всіх людей із будинку, задля їх безпеки.

«Наразі слідство ще ведеться, тому є більше питань, ніж відповідей. Одне добре – граната виявилась імітаційною тому ніхто не постраждав. Ми відкрили кримінальне впровадження, і наразі проводиться слідство. Звісно ми шукаємо очевидців, які, можливо, допоможуть вийти на порушників» - говорить Олександр Костенюк.

Слід зазначити, що напередодні – 14 липня у місті вже пролунали два вибухи біля дільничних пунктів міліції. Тоді були двоє постраждалих  працівників правоохоронних органів.

Лілія Рідна


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити