В місті лише одне озеро безпечне

PDF Друк
Вівторок, 21 липня 2015, 21:14

У місті не знайшлося безпечних озер та річок, крім одного, яке відповідає всім стандартам. Хто рекомендує його?

З кожним роком число утоплеників не спадає, а навпаки – зростає, саме тому вимоги як до пляжів так і до якості води дуже суворі.  Тут немає якихось речей, які б були важливіші,  а якихось – які можна не враховувати, адже або якість води, або не обладнаний та не чистий пляж, або відсутність рятувальних служб може коштувати не одне життя. Через ці всі критерії вимоги до водних об’єктів дуже високі.

Саме з настанням літнього періоду батькам потрібно бути обачнішим, адже діти не зовсім розуміють, а то й не хочуть розуміти, як себе вести у воді. Нагадаємо, що в минулому році у місті зареєстровано два утопленики. Цього року потонув 15-річний юнак.  Тож пригадаємо правила поведінки на воді:

правила

Цього року  вже пройшла перевірка всіх джерел води, тому Державна санітарно-епідеміологічна станція оголосила результати своїх досліджень:  в місті є лише одне озеро, яке повністю підходить під усі стандарти – Винниківське. Такої ж думки й Державна служба з надзвичайних ситуацій, і центральна рятувально-водолазна служба.

«Попри торішній інцидент, під час якого загинув юнак, сьогодні ми надали дозвіл на проведення купального сезону саме цьому озеру. Також безпечним є озеро на базі відпочинку «Колиба», але не все враховано, тому, на жаль, в цьому році Винниківська база відпочинку  єдина, яку рекомендують усі вищесказані станції» - говорить начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Віктор Іваніцький.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити