Щодня 185 львів’ян допомагають іншим мешканцям дістатися роботи

PDF Друк
Неділя, 26 липня 2015, 11:55

Як тільки-но у Львові вже вчетверте піднялись тарифи на проїзд, у місті з’явилась досить цікава громадська ініціатива. В чому її унікальність та як це пов’язано із транспортним рухом?

Львівська акція

Зовсім нещодавно, відбулись зміни у тарифікації за проїзд, саме тоді, кілька мешканців міста вирішили допомогти всім іншим громадянам, які вранці ідучи на роботу, користуються послугами громадського транспорту. Таким чином уже більше ніж місяць у місті лева на роботу можна дістатися не лише на автобусах, а й на приватних автомобілях з особливим комфортом. Та звісно, за нього потрібно платити: у порівнянні з ціною маршруток, яка становить 4 грн, ціна за проїзд у так званих « місцевих приватників» коштує 8 грн.

Як повідомляють учасники громадської ініціативи «Підвезу!», у минулому місяці саме таким чином громадяни, які володіють власним авто, допомогли більш ніж 6000 мешканцям. Ті, у свою чергу, згодилися заплатити ніде не фіксовану суму за проїзд. Саме так, учасники цієї акції бажають зменшити перевантаженість деяких маршрутів. І у них вже є деякі досягнення - вони охопили 10% пасажирообігу міста. Якщо ця акція триватиме і далі – то вона складе чималу конкуренцію перевізникам

Лілія Рідна


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити