«Львівсвітло» планує змінити конструкцію освітлення дитячих садків

PDF Друк
Вівторок, 04 серпня 2015, 22:01

У місті на реконструкцію освітлення дитячих садочків  виділили чималі кошти.

Ліхтар

Сьогодні голова «Львівсвітло» Олександр Лазуткін повідомив, що з міського бюджету було виділено майже 2 млн грн саме на генеральну реконструкцію освітлення в дитячих установах: «Планується генеральна заміна проводів, та й взагалі освітлення, не лише в садочках, а й в школах. Тому вже з наступного року дітки навчатимуться в кращих умовах. У список реконструйованих приміщень увійшли двадцять сім садків, один будинок дитини та будинок дитячої та юнацької творчості».

Та на цьому покращення освітлення у Львові не завершується, адже з міського бюджету також виділили гроші й на реконструкцію вуличних світильників: майже 2,7 мільйона гривень.

Нагадаємо, що у травні виконком затвердив нову концепцію освітлення архітектурних пам’яток – тепер пам’ятники та інші надбання міста освітлюватимуться зовсім по іншому – по-європейськи. Також у травні «Львівсвітло» повідомило про початок роботи над освітленням шістьох вулиць, серед яких: Городоцька, Межова, Симона Петлюри, Ряшківська, та інші. За їх підрахунками, вже до кінця 2015 року робота над цим проектом завершиться.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити