Вогонь проти життя, Або скільки коштує спалювання стерні?

PDF Друк
Субота, 08 серпня 2015, 20:16

На Львівщині, під час спалювання стерні, вже загинуло кілька людей. Чому люди спалюють залишки пшона, та через які помилки, віддають власні життя?

спалювання стерні

Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє та застерігає мешканців Львову, а також всіх українців в тому, що великі катастрофи створюються маленьким сірником. Тому потрібно бути обачним, і не спалювати ні залишків трави, ані стерню, яка попри те, що належить вам, може нашкодити багатьом людям. Крім того, вже зафіксований не один випадок, коли під час спалювання стерні, гинули люди.

Саме таким чином загинули три мешканці Львівщини.  Першим, хто віддав своє життя через швидко розповсюджуваний вогонь, виявився 57-річний чоловік, який 4 серпня, після збору врожаю, вирішив запалити відходи.  Та через вітер, йому це не вдалось зробити. Згодом, 74-літня жінка яка 5 серпня,  за словами сусідів, вирішила прибратися на власному полі, не впоралась із вогнем.

Подібна ситуація склалася і сьогодні: близько 19:00 в одну із пожежних частин Львівщини надійшло повідомлення про те, що мешканець села Стоділки, що в Городоцькому районі,  прибираючи власне поле спалив ще кілька сусідніх, адже через сильний вітер, та страшенну спеку, вогонь швидко розійшовся. Чоловік вирішив власноруч погасити вогонь, та йому не вдалося це зробити: отруєння чадним газом спричинило втрату свідомості, в результаті чого, він загинув.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити