Київ - найбільш патріотичне місто України за зовнішнім виглядом містян

PDF Друк
П'ятниця, 21 серпня 2015, 16:28

Український виробник патріотичного одягу «Фолк Мода» підбив підсумки роботи за перше півріччя 2015 року. Результати роботи інтернет-магазину компанії показують, що зацікавленість споживачів до патріотичного одягу як і раніше залишається досить високою. Загалом, кількість проданих моделей дорослого одягу з етно-мотивами перевищила 39 тис. од.

«Для того, щоб отримати високі показники продажів, ми активно працювали цього року: відкрили фірмовий магазин у Вінниці, знайшли партнерів у Канаді та вийшли на ринок Північної Америки, налагодили співпрацю зі вже існуючими партнерами», – коментує Петро Скірчук, один із засновників ТМ «Фолк Мода».

Бренд «Фолк Мода» за перші шість місяців 2015 реалізував 17,5 тис. одиниць чоловічих і 7,7 тис. жіночих футболок, також було продано більше 11 400 футболок з патріотичними принтами – однієї з найпопулярніших категорій одягу серед покупців. Лідерами серед моделей стали жіноча футболка «Віночок» і чоловіча «Ukraine – country of freedom».

Однак рекорди продажів побила окрема категорія асортименту ТМ «Фолк Мода» – шкарпетки з вишивкою в українських мотивах, унікальна пропозиція бренду. За перше півріччя 2015 було реалізовано 81 тисячу пар.

«У 2015 році ми зробили ставку на дитячу колекцію патріотичного одягу, оскільки попит на нього на українському ринку значно перевищував пропозицію. І не помилилися – дитяча колекція показала високий рівень продажів», – розповідає Максим Туганов, один із засновників ТМ «Фолк Мода». За перше півріччя 2015 в Україні було продано більше 10,1 тис. одиниць товарів цієї категорії.

Початок 2015 показав, що найбільш активним купівельним регіоном є центральна Україна. ТОП-5 міст виглядає так: Київ, Харків, Одеса, Кривий Ріг та Дніпропетровськ. Там національний casual користується вельми великою популярністю.  Особливою цікавістю до тренду патріотизму відзначилися жителі столиці – 80% всіх покупок були зроблені в Києві. Керівництво компанії пояснює подібне розподілення тим, що у зазначених містах найбільша кількість населення і відносно висока платоспроможність.

Крім того, для завоювання уваги аудиторії, ТМ «Фолк Мода» регулярно бере участь у тематичних виставках, ярмарках і фестивалях. Максим Туганов каже: «Ми майже щотижня беремо участь у різноманітних ярмарках по всій Україні, адже це прекрасна можливість зробити так званий «шоурум» у різних містах країни. Для нас це можливість краще ознойомитись зі смаками наших покупців, а для людей – можливість оцінити якість продукції «Фолк Моди».

Петро Скірчук продовжує: «Ми вирішили привернути увагу до бренду не тільки широкої аудиторії, але й українських селебрітіз». Одяг від «Фолк Моди» носять учасники музичних груп, шоумени, ведучі та спортсмени. Серед них Олександр Педан, Студія «Квартал 95», Mad Heads XL, брати Борисенко та інші. Спеціально для Олександра Усика «Фолк Мода» створила унікальний принт «Ukrainian Power», а для Василя Вірастюка незвичайний розмір вишитої футболки – 4XL. «Ми любимо експериментувати, і завжди прагнемо, щоб клієнт пішов задоволеним», – кажуть засновники. Так, український телеведучий, а нині і військовослужбовець Майкл Щур отримав сорочку з вишивкою, що виконує функцію QR-коду, який веде на сторінку телепередачі «Утеодин».

«Популярність нашого бренду зростає. Ми спостерігаємо позитивну динаміку розвитку і плануємо продовжувати в тому ж напрямку. Ми регулярно відстежуємо потреби наших покупців, задовольняємо їх і знаходимо все більше нових можливостей для того, щоб зміцнити позицію національного патріотичного casual в суспільстві», – говорять Петро і Максим, власники бренду «Фолк Мода».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити